PRODUCENCI

Oferowane w naszym sklepie nowoczesne oświetlenie to produkty dostarczane wyłączenie przez renomowanych producentów. Dowiedz się więcej o każdej z marek. Sprawdź, czym wyróżniają się wyroby takich firm, jak Foscarini czy Fabbian. A kiedy uznasz, że wiesz wystarczająco dużo, wróć do naszej oferty i wybieraj takie lampy, które w pełni Ci odpowiadają.

 

Foscarini to jeden z czołowych producentów lamp włoskich.                  Artemide to lampy lubiane za styl i ponadczasowy styl.  
Lampy włoskie to dziś znaczący design i doceniany produkt                  Lampy wiszące, kinkiety, lampy stołowe i lampy stojące 
przez projektantów i inwestorów. Nowoczesne wzornictwo                     tworzą doskonałą kompozycje w wnetrzu. Artemide zaliczamy
nietuzinkowe wzory i przede wszystkim materiał użyty do pro-               do czołowych producentów lamp włoskich, marka wpisała się 
dukcji czyni lampy Foscarini numer 1 w Europie.                                    już na zawsze w europejskie i światowe projekty.
                                                                                                                   Dziś lampy Artemide to presiż.

 

Leds-C4 to producent Hiszpański, w swojej ofercie lamp                          Fabbian to jeden z bardziej znanych i lubianych marek w Polsce.
posiada markę GROK, LA CREU. Grok to katalog lamp o                        Świetny design, ponadczasowe kształty i przede wszystkim jakość
bardzo nowoczesnym wzornictwie: lampy wiszące cenione                      towaru nadają firmie FABBIAN dużej popularności.  
są za jakość wykonania i oryginalny wzór. Lampy La Creu                       Ceny lamp nie są wygórowane i świetnie się sprzedaję.
posiadają ponad czasowe wzornictwo, znajdziemy lampy                        Polecam jako architekt i sprzedawca.
klasyczne, retro. Jakość wykonania godna polecenia.

 

Astro Light jest producent specjalizujący się w oświetleniu łazienkowym.       
W swojej kolekcji posiada lampy wewnętrzne i zewnętrzne w                          
bardzo dobrych cenach.Produkty Astro sprzedajemy od 2005 roku                 
i możemy powiedzieć,że jest to produkt dobrej jakości. Wzornictwo              
klasyczne zadowoli każdego klienta.                                                                 
Krótki czas realizacji – bardzo dobrze zapakowany towar.